Προτεινόμενα προϊόντα
πομποδέκτης ινών SFP

550m 850nm SMF SFP ινών υποχωρητικός αμόλυβδος RoHS πομποδεκτών καυτός Pluggable

550m 850nm SMF SFP Fiber Transceiver Hot Pluggable RoHS Compliant Lead Free
πομποδέκτης ινών SFP

550m 850nm SMF SFP ινών υποχωρητικός αμόλυβδος RoHS πομποδεκτών καυτός Pluggable

Περισσότεροι
πομποδέκτης 100G QSFP28

Καυτός Pluggable πομποδέκτης 100G QSFP28, οπτικό 100G QSFP28 CWDM4

Hot Pluggable 100G QSFP28 Transceiver , Optical 100G QSFP28 CWDM4
πομποδέκτης 100G QSFP28

Καυτός Pluggable πομποδέκτης 100G QSFP28, οπτικό 100G QSFP28 CWDM4

Περισσότεροι
40G πομποδέκτης QSFP+

Πομποδέκτης 100m δις-Di διπλό LC 850/900nm MMF SR 40G QSFP+ του BD για FTTH

BD SR 40G QSFP+ Transceiver 100m Bi-Di Duplex LC 850/900nm MMF For FTTH
40G πομποδέκτης QSFP+

Πομποδέκτης 100m δις-Di διπλό LC 850/900nm MMF SR 40G QSFP+ του BD για FTTH

Περισσότεροι

πομποδέκτης ινών SFP & πομποδέκτης 100G QSFP28

CWho είμαστε
Εισαγωγή

Η εντόπιση τεχνολογίας Moduleland στο Ανόι Βιετνάμ είναι βασισμένος στο εργοστάσιο κατασκευαστής των οπτικών πομποδεκτών που καλύπτουν τους διάφορους τύπους που εφαρμόζονται ευρέως σε ΩΧΡΟ, τοπικό LAN...

QC QC Προφίλ

Έχουμε την επαγγελματική QC ομάδα στην επιθεώρηση των προϊόντων και θα ενεργοποιήσουμε διάφορη εργασία ανάθεσης για να εξασφαλίσουμε καλό όρο προϊόντων πριν από την τελική παράδοση....

μας ελάτε σε επαφή με

Διεύθυνση : Ανόι, Βιετνάμ

Χρόνο εργασίας: 09:00-17:30 (ώρα Πεκίνου)

Τηλέφωνο εργασίας : 86-755-23316583(Ο χρόνος εργασίας) 86--13480632261(Μη χρόνου εργασίας)

FAX : 86-755-29810056

E-mail : sales@sfpfibertransceiver.com

Δείτε περισσότερων >>

Moduleland Technology Co., Ltd.
Moduleland Technology Co., Ltd.
Moduleland Technology Co., Ltd.
πομποδέκτης ινών SFP

1000Base ΠΡΩΗΝ πομποδέκτης ινών SFP, ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

3.3V 1000Base EZX διπλό LC 120km 1550nm πομποδεκτών Ethernet οπτικών ινών

1.25G πομποδέκτης ινών SFP, 1000Base ΠΡΏΗΝ SFP 40km διπλός LC συνδετήρας 1550nm

550m 850nm SMF SFP ινών υποχωρητικός αμόλυβδος RoHS πομποδεκτών καυτός Pluggable

πομποδέκτης 100G QSFP28

πομποδέκτης LR4 10km ενότητας οπτικών ινών 100G QSFP28 διπλός LC τρόπος 1310nm

SMF 10km QSFP28 100GBASE LR4 συμβατό 112GBASE OTU4 1310nm

Υψηλός πομποδέκτης SR4 MPO 850nm 100m/150m ευαισθησίας 100G QSFP28 για τα κέντρα δεδομένων

Πομποδέκτης LR4 10km δικτύων 100G QSFP28 μετρό διπλή LC SMF DDM ενότητα 1310nm

40G πομποδέκτης QSFP+

Συμβατό SR BIDI 40G QSFP υποχωρητικό στην προδιαγραφή QSFP+ sff-8436

Διπλός συνδετήρας QSFP 40G ER4 συμβατό 40GBASE OTU3 QSFP+ 1310nm 40km LC

3.3V 40G QSFP LR4 10km πομποδέκτης QSFP MSA 1310nm MPO SMF υποχωρητικός

Πομποδέκτης 100m δις-Di διπλό LC 850/900nm MMF SR 40G QSFP+ του BD για FTTH

Αίτηση κράτησης

E-Mail | Sitemap

Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας πομποδέκτης ινών SFP προμηθευτής. © 2019 - 2020 sfpfibertransceiver.com. All Rights Reserved.