Αρχική Σελίδα Προϊόντα10g sfp+ bidi

TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+

TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+

  • TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+
TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

πομποδέκτης 40km BiDi SFP+

,

πομποδέκτης 10Gb/s BiDi SFP+

,

RX1330NM αμφίδρομη ενότητα SFP

10Gb/s 40km πομποδέκτης BiDi SFP+ καυτό Pluggable, ενιαίο LC, +3.3V, 1270nm/1330nm CWDM DFB, DDM

 

1. Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Υποστηρίξεις 9.95Gb/s στα ποσοστά δυαδικών ψηφίων 11.3Gb/s

Καυτός-pluggable ίχνος SFP+

Ενιαίο LC για την αμφίδρομη μετάδοση

Μέγιστο μήκος συνδέσεων 40km

Χτισμένο το 1270 /1330 WDM φίλτρο

Μη ψυχόμενο λέιζερ 1270nm ή 1330nm CWDM DFB.

Διασκεδασμός δύναμης <1>

Κανένα ρολόι αναφοράς που απαιτείται

Ενσωματωμένες ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

Σειρά θερμοκρασίας 0°C σε 70°C

Η πολύ χαμηλή EMI και άριστη προστασία ESD

Υποχωρητικό μέρος RoHS

2. Εφαρμογές:

10GBASE-LR/LW Ethernet

SONET OC-192/SDH

10G κανάλι ινών

3. Περιγραφή:

Το Moduleland TSBLXG40D-23 & οι αμφίδρομοι 10Gb/s (SFP+) πομποδέκτες TSBLXG40D-32 είναι υποχωρητικοί με την τρέχουσα προδιαγραφή συμφωνίας SFP+ πολλών πηγών (MSA). Συμμορφώνονται με 10GBASE-LR/LW Ethernet, SONET Oc-192/κανάλι 1200-sm-ll-λ ινών SDH, και 10G. Οι ψηφιακές λειτουργίες διαγνωστικών είναι διαθέσιμες μέσω μιας τμηματικής διεπαφής 2 καλωδίων, όπως διευκρινίζονται στο SFP+ MSA.

 

Office&workshop:

TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+ 0 TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+ 1

 

 

TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+ 2 TX1270/RX1330NM ενιαίος πομποδέκτης LC 10Gb/s 40km BiDi SFP+ 3

 

FAQ

Q: Ποιους όρους πληρωμής δέχεστε;

Α: T/T, L/C άμεσα, η Western Union είναι αποδεκτή. Άλλοι όροι πληρωμής είναι διαπραγματεύσιμοι.

Q: Ποια είναι η χρονική ανοχή;

Α: Για τα τυποποιημένα προϊόντα, κρατάμε αρκετό απόθεμα, cqn σκάφος έξω σε 1-3 ημέρες μετά από την επιβεβαίωση PO. Για τη μεγάλη ποσότητα και ειδικός       τα προϊόντα, παρακαλώ ελέγχουν τη χρονική ανοχή με τον αντιπρόσωπο πωλήσεών μας.

Q: Ποιοι είναι οι στέλνοντας τρόποι μπορούν εσείς να προσφέρουν;

Α: Για τη μικρή ποσότητα, στέλνουμε από σαφή όπως DHL, τη Fedex, TNT, το UPS, το EMS, κ.λπ. Για τη μεγάλη ποσότητα, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την αποστολή αέρα       ot άλλη διορισμένη μέθοδος από τους πελάτες.

Q: Ποια euipments μπορούν τα προϊόντα σας να είναι συμβατά με;

Α: Τα προϊόντα μας μπορούν να είναι συμβατά με όλο το εμπορικό σήμα αγοράς.

Q: Πώς να τοποθετήσει μια διαταγή;

Α: 1> επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες διαταγής με τους αντιπροσώπους πωλήσεών μας.
2> το τιμολόγιο αιτήσεων που επιβεβαιώνεται, η διαταγή θα τακτοποιηθεί επάνω στην παραλαβή της πληρωμής σας.
3> επιβεβαιώστε τις λεπτομέρειες ναυτιλίας και αποστείλετε τα αγαθά, ο αριθμός καταδίωξης θα σας σταλεί σε αμέσως αφότου είναι η αποστολή                     παρμένος.
4> θα βοηθήσουμε να ακολουθήσουμε τα αγαθά σας έως ότου τα λαμβάνετε ακίνδυνα.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Moduleland Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς
Άλλα προϊόντα
πομποδέκτης ινών SFP

1000Base ΠΡΩΗΝ πομποδέκτης ινών SFP, ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών

3.3V 1000Base EZX διπλό LC 120km 1550nm πομποδεκτών Ethernet οπτικών ινών

1.25G πομποδέκτης ινών SFP, 1000Base ΠΡΏΗΝ SFP 40km διπλός LC συνδετήρας 1550nm

550m 850nm SMF SFP ινών υποχωρητικός αμόλυβδος RoHS πομποδεκτών καυτός Pluggable

πομποδέκτης 100G QSFP28

πομποδέκτης LR4 10km ενότητας οπτικών ινών 100G QSFP28 διπλός LC τρόπος 1310nm

SMF 10km QSFP28 100GBASE LR4 συμβατό 112GBASE OTU4 1310nm

Υψηλός πομποδέκτης SR4 MPO 850nm 100m/150m ευαισθησίας 100G QSFP28 για τα κέντρα δεδομένων

Πομποδέκτης LR4 10km δικτύων 100G QSFP28 μετρό διπλή LC SMF DDM ενότητα 1310nm

40G πομποδέκτης QSFP+

Συμβατό SR BIDI 40G QSFP υποχωρητικό στην προδιαγραφή QSFP+ sff-8436

Διπλός συνδετήρας QSFP 40G ER4 συμβατό 40GBASE OTU3 QSFP+ 1310nm 40km LC

3.3V 40G QSFP LR4 10km πομποδέκτης QSFP MSA 1310nm MPO SMF υποχωρητικός

Πομποδέκτης 100m δις-Di διπλό LC 850/900nm MMF SR 40G QSFP+ του BD για FTTH

Αίτηση κράτησης
Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας πομποδέκτης ινών SFP προμηθευτής. © 2019 - 2021 sfpfibertransceiver.com. All Rights Reserved.